Jump to content
 • Sveiki atvykę į SouthCities.lt forumą.

  Norėdami turėti daugiau galimybių forume, tokių kaip: atsakyti į temas, rašyti pranešimus kitiems nariams - privalote prisiregistruoti arba prisijungti.

Serverio informacija

Wite_Katt

Administratoriai
 • Turinio skaičius

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutral

Apie Wite_Katt

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių vartotojo profilio lankytojų sąrašas išjungtas, ir nėra rodomas kitiems vartotojams.

 1. Apeliuotis BAN galima tik esant užblokuotam neteisingai ir turint įrodymus. Įrodymai negali būti padirbti, apkarpyti, redaguoti. (BAN VISAM) Kurti naują temą. Apeliavus BAN užblokuotas asmuo yra atblokuojamas, o kuris užblokavo - baudžiamas. Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Kas jus užblokavo: Kokio priežastis: Apibūdinkite situaciją: Įrodymai:
 2. Wite_Katt

  Atranka į VIP (Serveris) (BAIGTA)

  Atranka baigta, tema rakinama.
 3. Wite_Katt

  Atranka į moderatorių (forumas)

  Ne į temą atsakymai bus trinami, o jūs blokuojami. Reikia atsakyti į visus klausimus. Anketa laisva forma, todėl papasakokite kuo daugiau. Pildyti tik rimtiems ir aktyviems. Antroje dalyje bus pokalbis TeamSpeak programoje, todėl būtinas veikiantis mikrafonas ir balsas. Pildyti galima tik į vieną atranką. Atranka į forumo moderatorių: Jūsų V_P: Koks jūsų aktyvumas: Dėl ko turėtumėte tapti moderatoriumi: Jūsų anketa:
 4. Ne į temą atsakymai bus trinami, o jūs blokuojami. Reikia atsakyti į visus klausimus. Anketa laisva forma, todėl papasakokite kuo daugiau. Pildyti tik rimtiems ir aktyviems. Antroje dalyje bus pokalbis TeamSpeak programoje, todėl būtinas veikiantis mikrafonas ir balsas. Pildyti galima tik į vieną atranką. Atranka į gaujų prižiūrėtoją: Jūsų V_P: Koks jūsų aktyvumas: Dėl ko turėtumėte tapti gaujų prižiūrėtoju: Jūsų anketa:
 5. Ne į temą atsakymai bus trinami, o jūs blokuojami. Reikia atsakyti į visus klausimus. Anketa laisva forma, todėl papasakokite kuo daugiau. Pildyti tik rimtiems ir aktyviems. Antroje dalyje bus pokalbis TeamSpeak programoje, todėl būtinas veikiantis mikrafonas ir balsas. Pildyti galima tik į vieną atranką. Atranka į admin prižiūrėtoją: Jūsų V_P: Koks jūsų aktyvumas: Dėl ko turėtumėte tapti admin prižiūrėtoju: Jūsų anketa:
 6. Wite_Katt

  Pamokų taisyklės ir informacija.

  Pamoka turi būti susįjusi su serveriu ar jos bendruomene. Pamokoje turi būti aiškus išdėstymas. Už pamokas atetyje kandidatuojant į serverio komandą, jums bus didesni šansai patekti, bei šansai laimėti prizų Kurti naują temą. Šablonas Ko norite pamokyti: Pamoka:
 7. Wite_Katt

  Pagalbos taisyklės ir informacija.

  Pagalbos prašymas turi būti susijęs su serveriu ar jos bendruomene. Pagalba turi būti neįžeidžanti ir tiksli. Po pagalvos suteikimo tema bus rakinama. Komentuoti tik žinant atsakymą į klausimą. (t.y nerašyti beprasmiškų komentarų. Vaizdo medžiaga nėra būtina, bet su ja jums yra didesnė tikimybė gauti atsakymą. Kurti naują temą. Šablonas Reikia pagalbos [FORUME / SERVERYJE]: Klausimas ar kokios pagalbos jums reikia: Vaizdo medžiaga:
 8. Wite_Katt

  Skundų taisyklės ir informacija

  Būtini įrodymai ir tikra priežastis skundui rašyti. Apgavystės atvėju kaltininkas yra nubaudžiamas, o pinigai, patirties lygiai, darbai, privilegijos, paskyros ir t.t. - negrąžinami. Administracijos, darbuotojų, direktorių skundus privaloma rašyti į kitas, tam skirtas temas. Skųsti galima praėjus ne daugiau 24 valandų nuo įvykio. Kurti naują temą. Draudžiama karpyti, pakeisti, redaguoti ir padirbinėti įrodymus. (BAN VISAM) Būtinas išsamus paaiškinimas, kad visi suprastų situaciją. Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Nusikaltęs asmuo: Įvykio laikas: Kas įvyko: Ar nusikaltęs asmuo buvo nubaustas?: Įrodymai:
 9. Wite_Katt

  Pasiūlymų taisyklės ir informacija

  Pasiūlymai turi būti susiję su serveriu. Pasiūlymai turi būti realus, neįžeidžiantys. Pasiūlymuose neprašyti pinigų, patirties, darbo ir kitų dalykų. Plačiai papasakoti apie pasiūlymą ir (nebūtinai) pridėti vaizdo medžiagą. Kurti naują temą. Šablonas Jūsų pasiūlymas: Pasiūlymo apibūdinimas: Vaizdo medžiaga:
 10. Wite_Katt

  Diskusijų taisyklės ir informacija.

  Diskusijos laisva tema. Diskusijose negalima diskutuoti apie įžeidžiančius dalykus. Draudžiama platinti pornografiją, N-18 turinį, reklamą. Kurti naują temą. Temos pavadinimas turi sutapti su tuo kas parašyta toje temoje. Draudžiama free-postinti. (kurti neprasmingas temas)
 11. Modifikacijos nuoroda turi veikti ir leisti parsisiųsti. Draudžiama platinti virusus. Modifikacija negali būti įžeidžianti, N-18 ar reklama. Kurti naują temą. Šablonas 1. Modifikacijos apibūdinimas: 2. Modifikacijos nuoroda: 3. Modifikacijos nuotrauka / vaizdo įrašas:
 12. Wite_Katt

  Map darbų taisyklės ir informacija.

  Map darbai privalo būti savo kurti ir nieko neįžeidžiantys. Būtina Map darbo nuotrauka / vaizdo įrašas. Map darbai su reklama, N-18 ar reklama bus trinami. Pasidalindami savo Map darbu, sutinkate, kad jis gali būti panaudotas serveryje. Kurti naują temą. Šablonas 1. Jūsų Map darbo apibūdinimas: 2. Jūsų Map darbo nuotrauka / vaizdo įrašas: 3. Map darbo nuoroda (nebūtina):
 13. Wite_Katt

  Filmukų taisyklės ir informacija.

  Filmukai privalo būti susiję su serveriu ir jo bendruomene, bei kurti jūsų pačių. N-18, įžeidžiantys filmukai ir reklama bus trinami. Kurti naują temą. Šablonas Jūsų filmuko apibūdinimas: Jūsų filmukas (vaizdo medžiaga):
 14. Wite_Katt

  Nuotraukų informacija ir taisyklės.

  Nuotraukos privalo būti susijusios su serveriu ar jo bendruomene, bei darytos jūsų pačių. N-18, įžeidžiančios nuotraukos ir reklamos bus trinamos. Kurti naują temą. Šablonas Jūsų nuotraukos apibūdinimas: Jūsų nuotrauka (vaizdo medžiaga):
 15. Wite_Katt

  GFX informacija ir taisyklės.

  Temas kurti tik susijusias su GFX. Darbai įžeidžiantys ir N-18 bus trinami. Darbai privalo būti tik savo kurti. Kurti naują temą. Šablonas 1. Jūsų darbo apibūdinimas: 2. Darbas (vaizdo medžiaga):

×