Jump to content
 • Sveiki atvykę į SouthCities.lt forumą.

  Norėdami turėti daugiau galimybių forume, tokių kaip: atsakyti į temas, rašyti pranešimus kitiems nariams - privalote prisiregistruoti arba prisijungti.

Serverio informacija

Vain_Canon

Nariai
 • Turinio skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  1

Vain_Canon paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 29

Vain_Canon turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

8 Neutral

Apie Vain_Canon

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

41 profilio peržiūros
 1. Vain_Canon

  Aro vadovo rinkimai

  Laba diena maloniai noriu paskelbti atranka į aro vadovus .Prašome susipažinti su rinkimais bei jų taisyklėmis Rinkimų taisyklės bei informacija Draudžiama kopijuoti kitų kandidatų anketas Privaloma pilnai užpildyti anketa Draudžiama keisti anketos struktūrą. Kandidatuojant, privaloma, jog jūsų forumo slapyvardis sutaptų su žaidime esančiu; Į klausimus atsakyti argumentuotai Anketos šablonas Jūsų slapyvardis, , discord kontaktai: Jūsų praleidžiamas vidutinis laikas žaidime: Jūsų vadovavimo patirtis(Kituose projektuose): Kodėl būtent pasirinkote Ara?: Kaip turi atrodyti Aras darbuotojas?: Jūsų asmenybės bruožai: Jūsų SWAT firmos vizija: Koks jūsų požiūris į bendradarbiavimą tarp kitų teisėsaugos narių?:
 2. Dabų informacija Grobimų ir kitų veiklų nuostatai. Teisėsauga Teisėsaugą sudaro Policijos departamentas, ir Aras, jų pareiga yra užtikrinti tvarką bei teisingumą,Teisėsauga privalo vykti į grobimus, okupacijas, susišaudymus,nusikalstamų grupuočių organizuojamus veiksmus;Teisėsauga gali daryti šturmus, įsiveržimus, 1. Teisėsaugai draudžiama piktnaudžiauti savo turimomis pareigomis 2. Teisėsauga negali turėti jokių ryšių su nusikalstamomis grupuotėmis. 3. Teisėsauga privalo vykti į nusikalstamų grupuočių rengiamas veiklas prieš teisėsaugą 4. Teisėsaugą turi teisę stabdyti serverio žaidėjus patikrinimui 5.Teisėsaugą dirba visą parą be pertraukų ir laisvadienių 6. Draudžiama du kartus įtarti žaidėją už tą patį pažeidimą 7. Teisėsauga negali daryti DeathMatch (DM) 8. Šturmo,grobimo metu negalima rakinti, įtarti, naudoti tazerio. 9. Šturmo,grobimo metu negalima gydytis, naudoti teleportacijos komandų į veiksmo lokacija Šturmai 1. Tik Aras turi teisę vykdyti šturmus. 2. Šturmas gali būti pradėtas tik kai nusikalstomu frakciju bazeje yra bent 2 gaudomi asmenys 3. Šturmas maksimaliai gali vykti 5 minučių. Reidai 1. Teisėsauga turi teisę vykdyti reidus.2. Reidus gali vykdyti tiek Policija tiek Aras 3. Reidai gali trukti 10 minučių 5. Reidus galima vykdyti bet kuriuo paros metu 6. Apie reido pradžią ir pabaigą teisėsaugos valdžia privalo paskelbti Nusikalstamos Nusikalstamą susivienijimą sudaro: Fūristai, Kurjeriai ir gaujos. Jų tikslas yra kelti chaosą.Nusikalstamos grupuotės gali organizuoti: grobimus, susišaudymus 1. Kiekvienos nusikalstamos firmos nariai turi teisę dalyvauti gaujų veiksmuose 2. Nusikalstamos firmos gali teikti savo paslaugas bet kada ir bet kur Apiplėšimai 1. Kiekviena nusikalstama firma gali vykdyti apiplėšimus;2. Apiplėšimai vyksta prieš Aras.Policijos firmas; 3. Prieš vykdant apiplėšimą būtina nuotrauka 1 Aras valdžios atstovo kuris nėra afk ir bent 3 darbuotojų ne afk 4. Apiplėšimus galima vykdyti otto cars automobiliu salone 4/k į minute 5. Minimalus laikas pries atsitraukiant 3 minutės maximalus 15 min. 6.Apiplėšimo principas, Pvz. - nusikalstama frakcija nuvyksta į plėšiamą vietą Paskelbe ,kad yra plėšiama otto cars 4/k i min pasibaigus laukui jie turi paskelbti kad atsitrauke i bazę gržyus i bazę apiplesimas laimėtas ir pasimti pinigu turite tiek kiek minučių islaikėte 7. Apiplėsimo pabaiga ir pradžia privaloma skelbti viešai 8. Kiekviena frakcija apiplėšimo metu gali maksimaliai turėti po 1 medika
 3. Vain_Canon

  Valdžios atstovų neaktyvumas

  VALDŽIOS ATSTOVŲ NEAKTYVUMAS Šioje temoje kiekvienas valdžios atstovas, kuris negalės būti aktyvus ir negalės tinkamai prižiūrėti savo firmos privalės informuoti apie tai užpildydamas anketa esančia apačioje.kitu atvėju direktoriai bus nubausti INFORMACIJA 1. Jeigu direktorius negali būti aktyvus jis privalo užpildyti neaktyvumo anketą 2. Dėl neaktyvumo pranešama, jeigu neaktyvumas trunka ilgiau negu 24 valandas. 3. Jeigu pavaduotojas negali būti aktyvus jis taip pat privalo užpildyti neaktyvumo paraišką šioje temoje 4. Esant neaktyvume ir apsilankius serveryje - neaktyvumas atšaukiamas. 5. Jeigu direktorius išeina į neaktyvumą ilgiau negu trims dienoms privalo susitarti su DP ANKETA 1. Jūsų slapyvardis:2. Jūsų pareigos?:3. Neaktyvumo priežastis?:4. Neaktyvumo laikotarpis?:
 4. Vain_Canon

  Direktoriaus gidas

  Direktoriaus pareigos - nelengvas iššūkis skirtas nekiekvienam Southcities.lt projekto žaidėjui. Buvimas šioje pozicijoje žaidėjui atneša atsakomybių, galių ir pareigų, kurias reikia vertinti ir išnaudoti tinkamai - kaip, sužinosite šioje temoje Direktoriumi tampama šiais būdais; atrankos forume metu; perleidimo po buvusio direktoriaus kadencijos; DP pasiūlymu Pareigos; prižiūrėti savo firmos darbuotojus; didinti savo darbo našumą; komunikuoti su kitais direktoriais dėl įvairių diskusijų; tinkamai atlikti savo pareigas pagal DP taisykles; pasiskirti sau tinkamus žaidėjus į pavaduotojo pareigas. Privilegijos; atitinkami statusai forume bei žaidime; ankstesnės žinios iš vidaus valdžios organų; įvairių veiklų organizavimas atitinkamai nuo atstovaujamos srities. asmenybės savybės, kurios sudaro įvairių žmonių nuomone yra reikiamos direktoriui Pastovumas. Pastovumas žmonėms leidžia atlikti paskirtą darbą neribotą laiką, o tai direktoriams yra didelis pliusas. Ši savybė yra itin puikus būdas kategorizuoti direktorius, kadangi nedaugelis sugeba išlaikyti norą bei minėtąjį pastovumą atlikti savo pareigas ilgą laiko tarpą. Charizma. Charizmatiškas direktorius sugebės užvesti savo darbuotojus, juos motyvuoti pastovų laiką bei pritraukti daug dėmesio savo firmos link. Tokio tipo asmuo bus puikus direktorius, kadangi jis itin įtikinamai kalba prieš dideles auditorijas, sugeba jas paskatinti kuo geriau atlikti savo darbą o ypač - vadovauti savo firmai ir lydėti ją į priekį. Pagarba. Direktoriai mūsų projekte kasdien turi komunikuoti su įvairaus sluoksnio žaidėjais, išklausyti jų nuomones ir tarti paskutinį žodį. Jeigu direktorius neturės pakankamai pagarbos kitiems bei savitvardos, jis nebus tinkamas savo firmai valdyti. Pagarba - tai vienas iš daugiausiai įtakos turinčių bruožų, nuo kurio priklauso darbo tolimesnis likimas. Empatija. Darbuotojai visuomet firmoje jausis gerai, jeigu direktorius su jais bendraus kaip su lygiais. Empatija juos skatins toliau tobulėti, gerins firmos įvaizdį kitų žaidėjų akimis, leis susidaryti puikiems santykiams tarp darbuotojų ir valdžios, o juk firmoje svarbiausia - darbuotojai. Organizuotumas. Geras direktorius turi sugebėti puikiai organizuoti savo firmos ekonomiką, veiklas, bendradarbiavimą su kitomis firmomis, Disciplina. Puikus vadovas privalo susitvarkyti su savimi ir nurodymų neklausančiais darbuotojais. Be disciplinos, darbas negali tęstis ilgą laiką kokybiškai. Ypač svarbu Teisėsaugos/Nusikalstamųjų firmų vadovams.
 5. Papeikimai ir pagyrimai Pagyrimas-Pranešimas apie gera,pavyzdinga žmogaus elgesį Papeikimas-Pranešimas apie bloga,nepavyzdinga žmogaus elgesį Taisyklių pažeidima Informacija bei taisyklės 1. Norint parašyti papeikimą ar pagyrimą darbuotojui, reikia užpildyti anketa 2. Peikiant asmenį, privalo būti pateikti įrodymai. 3. Vaizdinė medžiaga negali būti padirbta 4. Įrodymai negali būti senesni kaip 12 valandų 5. Rašant papeikimą,pagyrimą darbuotojui,direktoriui,prižiūrėtojui reikia kurti nauja tema Anketos Pagyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis serveryje: 2. Giriamo asmens slapyvardis serveryje: 3. Kodėl giriate šį darbuotoją? Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis serveryje: 2. Peikiamo asmens slapyvardis serveryj: 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: 4. Įrodymai:
 6. Vain_Canon

  Direktorių-Pavaduotojų Atsistatydimai

  Šioje temoje direktoriai,pavaduotojai galės palikti savo pareigas Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis: 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: 3. Kodėl nusprendėte pasitraukti
 7. Vain_Canon

  Pavaduotojų Paskirimas-Nuėmimas

  Šioje temoje Direktoriai paskirs ar nušalins pavaduotojus DĖMESIO-Atsakingai rinkitės pavaduotojus nes už juos atsakote jūs už jų nusižengimus busite baudžiami ir jūs !!! Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis: 2. Jūsų atstovaujamas darbas: 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis: 4. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotoja ? Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis: 2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis: 3. Nušalinimo priežastys ?
 8. Vain_Canon

  Direktorių-Pavaduotojų Informacija

  Direktorius – asmuo, kuris buvo išrinktas Direktorių prižiūrėtojo ir buvo paskirtas atstovauti tam tikram darbui su pakvietimu.Jis privalo atlikti visas savo funkcijas jų nevygdymas nebus nepastebėtas.Direktorius turi teise rinkti savo pavaduotojus. Pavaduotojas – asmuo, kuris buvo išrinktas Direktoriaus ir patvirtintas Direktorių prižiūrėtojo, privalo atstovauti darbą su pakvietimu, kuris atstovauja jį išrinkusiam Direktoriui. Rinkimų nuostatai 1. Tapti http://southcities.lt direktoriumi galima šiais būdais: būti paskirtas Direktorių prižiūrėtojo; patekti per Direktorių prižiūrėtojo organizuojamus rinkimus; būti paskirtas Pagr. Administracijos; būti pasiūlytas užimti Direktoriaus pareigas direktorių komandos bendru nutarimu; būti pasiūlytas užimti Direktoriaus pareigas tinkamai vykdant pavaduotojaus pareigas; būti pasiūlytas užimti Direktoriaus pareigas direktoriaus perleidimo (kai buvęs direktorius pasiūlo) principu; būti pasiūlytas užimti Direktoriaus pareigas direktoriaus perleidimo 1. Dalyvauti rinkimuose gali visi asmenys, kurie atitinka keliamus rinkimų reikalavimus. Reikalavimai kiekvienose rinkimuose gali kisti. 2. Direktoriui negalint prisijungti 24 valandoms į žaidimą privaloma pranešti Direktorių priž. 3. Firmos valdžios atstovai privalo žinoti Bendrąją darbo informacija, Atrankos į Darbus 1. Griežtai draudžiama priimti į darbą be atrankų. Už pinigus ar kitus siūlytus kyšius. 3. Atrankos negali vykti įslaptintai. Visi anketų pildymai turi būti vieši, matomi darbo skiltyje. Jokių siuntimų į „Skype“, „TeamSpeak“, El. paštus ar kitur. 4. Perėjimai iš kitų firmų,Komandos nariai gali būti priimti be atrankos 5. Skelbti atrankas gali tik direktorius bei jo pavaduotojai. 6. Direktorių prižiūrėtojas gali liepti priimti tam tikrus asmenis, įskaitant ir save be jokios papildomos atrankos. Valdžia 1. Kiekvienas valdžios atstovas privalo būti aktyvus serveryje.(praleisti min. 1h 30 min) 2. Firmos valdžios atstovai privalo prižiūrėti bei tvarkyti Forumo esančią firmos skiltį, užtikrinti darbo produktyvumą, prižiūrėti darbuotojus 3. Firmos valdžios atstovai privalo žinoti Bendrąją darbo informacija 4. Firmos valdžia privalo naudoti firmos pinigus darbo tikslams, t.y. premijoms, algoms mokėti. Negalima naudoti jo savo reikmėms. 5. Direktoriui norint paskirti Pavaduotoją, jis privalo būti apklausiamas Direktorių Prižiūrėtojo,

×