Jump to content
 • Sveiki atvykę į SouthCities.lt forumą.

  Norėdami turėti daugiau galimybių forume, tokių kaip: atsakyti į temas, rašyti pranešimus kitiems nariams - privalote prisiregistruoti arba prisijungti.

Serverio informacija

Visas Aktyvumas

Šioje vietoje pateikiama naujausia veiksmų informacija     

 1. Šią savaitę
 2. Anksčiau
 3. Apeliuotis BAN galima tik esant užblokuotam neteisingai ir turint įrodymus. Įrodymai negali būti padirbti, apkarpyti, redaguoti. (BAN VISAM) Kurti naują temą. Apeliavus BAN užblokuotas asmuo yra atblokuojamas, o kuris užblokavo - baudžiamas. Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Kas jus užblokavo: Kokio priežastis: Apibūdinkite situaciją: Įrodymai:
 4. Wite_Katt

  Atranka į VIP (Serveris) (BAIGTA)

  Atranka baigta, tema rakinama.
 5. Wite_Katt

  Atranka į moderatorių (forumas)

  Ne į temą atsakymai bus trinami, o jūs blokuojami. Reikia atsakyti į visus klausimus. Anketa laisva forma, todėl papasakokite kuo daugiau. Pildyti tik rimtiems ir aktyviems. Antroje dalyje bus pokalbis TeamSpeak programoje, todėl būtinas veikiantis mikrafonas ir balsas. Pildyti galima tik į vieną atranką. Atranka į forumo moderatorių: Jūsų V_P: Koks jūsų aktyvumas: Dėl ko turėtumėte tapti moderatoriumi: Jūsų anketa:
 6. Ne į temą atsakymai bus trinami, o jūs blokuojami. Reikia atsakyti į visus klausimus. Anketa laisva forma, todėl papasakokite kuo daugiau. Pildyti tik rimtiems ir aktyviems. Antroje dalyje bus pokalbis TeamSpeak programoje, todėl būtinas veikiantis mikrafonas ir balsas. Pildyti galima tik į vieną atranką. Atranka į gaujų prižiūrėtoją: Jūsų V_P: Koks jūsų aktyvumas: Dėl ko turėtumėte tapti gaujų prižiūrėtoju: Jūsų anketa:
 7. Ne į temą atsakymai bus trinami, o jūs blokuojami. Reikia atsakyti į visus klausimus. Anketa laisva forma, todėl papasakokite kuo daugiau. Pildyti tik rimtiems ir aktyviems. Antroje dalyje bus pokalbis TeamSpeak programoje, todėl būtinas veikiantis mikrafonas ir balsas. Pildyti galima tik į vieną atranką. Atranka į admin prižiūrėtoją: Jūsų V_P: Koks jūsų aktyvumas: Dėl ko turėtumėte tapti admin prižiūrėtoju: Jūsų anketa:
 8. Wite_Katt

  Pamokų taisyklės ir informacija.

  Pamoka turi būti susįjusi su serveriu ar jos bendruomene. Pamokoje turi būti aiškus išdėstymas. Už pamokas atetyje kandidatuojant į serverio komandą, jums bus didesni šansai patekti, bei šansai laimėti prizų Kurti naują temą. Šablonas Ko norite pamokyti: Pamoka:
 9. Wite_Katt

  Pagalbos taisyklės ir informacija.

  Pagalbos prašymas turi būti susijęs su serveriu ar jos bendruomene. Pagalba turi būti neįžeidžanti ir tiksli. Po pagalvos suteikimo tema bus rakinama. Komentuoti tik žinant atsakymą į klausimą. (t.y nerašyti beprasmiškų komentarų. Vaizdo medžiaga nėra būtina, bet su ja jums yra didesnė tikimybė gauti atsakymą. Kurti naują temą. Šablonas Reikia pagalbos [FORUME / SERVERYJE]: Klausimas ar kokios pagalbos jums reikia: Vaizdo medžiaga:
 10. Wite_Katt

  Skundų taisyklės ir informacija

  Būtini įrodymai ir tikra priežastis skundui rašyti. Apgavystės atvėju kaltininkas yra nubaudžiamas, o pinigai, patirties lygiai, darbai, privilegijos, paskyros ir t.t. - negrąžinami. Administracijos, darbuotojų, direktorių skundus privaloma rašyti į kitas, tam skirtas temas. Skųsti galima praėjus ne daugiau 24 valandų nuo įvykio. Kurti naują temą. Draudžiama karpyti, pakeisti, redaguoti ir padirbinėti įrodymus. (BAN VISAM) Būtinas išsamus paaiškinimas, kad visi suprastų situaciją. Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Nusikaltęs asmuo: Įvykio laikas: Kas įvyko: Ar nusikaltęs asmuo buvo nubaustas?: Įrodymai:
 11. Wite_Katt

  Pasiūlymų taisyklės ir informacija

  Pasiūlymai turi būti susiję su serveriu. Pasiūlymai turi būti realus, neįžeidžiantys. Pasiūlymuose neprašyti pinigų, patirties, darbo ir kitų dalykų. Plačiai papasakoti apie pasiūlymą ir (nebūtinai) pridėti vaizdo medžiagą. Kurti naują temą. Šablonas Jūsų pasiūlymas: Pasiūlymo apibūdinimas: Vaizdo medžiaga:
 12. kada serverio startas?:D

  1. Wite_Katt

   Wite_Katt

   Nežinomas dar kolkas, bet tūrėtų pasirodyti greitai.

 13. Vain_Canon

  Aro vadovo rinkimai

  Laba diena maloniai noriu paskelbti atranka į aro vadovus .Prašome susipažinti su rinkimais bei jų taisyklėmis Rinkimų taisyklės bei informacija Draudžiama kopijuoti kitų kandidatų anketas Privaloma pilnai užpildyti anketa Draudžiama keisti anketos struktūrą. Kandidatuojant, privaloma, jog jūsų forumo slapyvardis sutaptų su žaidime esančiu; Į klausimus atsakyti argumentuotai Anketos šablonas Jūsų slapyvardis, , discord kontaktai: Jūsų praleidžiamas vidutinis laikas žaidime: Jūsų vadovavimo patirtis(Kituose projektuose): Kodėl būtent pasirinkote Ara?: Kaip turi atrodyti Aras darbuotojas?: Jūsų asmenybės bruožai: Jūsų SWAT firmos vizija: Koks jūsų požiūris į bendradarbiavimą tarp kitų teisėsaugos narių?:
 14. Dabų informacija Grobimų ir kitų veiklų nuostatai. Teisėsauga Teisėsaugą sudaro Policijos departamentas, ir Aras, jų pareiga yra užtikrinti tvarką bei teisingumą,Teisėsauga privalo vykti į grobimus, okupacijas, susišaudymus,nusikalstamų grupuočių organizuojamus veiksmus;Teisėsauga gali daryti šturmus, įsiveržimus, 1. Teisėsaugai draudžiama piktnaudžiauti savo turimomis pareigomis 2. Teisėsauga negali turėti jokių ryšių su nusikalstamomis grupuotėmis. 3. Teisėsauga privalo vykti į nusikalstamų grupuočių rengiamas veiklas prieš teisėsaugą 4. Teisėsaugą turi teisę stabdyti serverio žaidėjus patikrinimui 5.Teisėsaugą dirba visą parą be pertraukų ir laisvadienių 6. Draudžiama du kartus įtarti žaidėją už tą patį pažeidimą 7. Teisėsauga negali daryti DeathMatch (DM) 8. Šturmo,grobimo metu negalima rakinti, įtarti, naudoti tazerio. 9. Šturmo,grobimo metu negalima gydytis, naudoti teleportacijos komandų į veiksmo lokacija Šturmai 1. Tik Aras turi teisę vykdyti šturmus. 2. Šturmas gali būti pradėtas tik kai nusikalstomu frakciju bazeje yra bent 2 gaudomi asmenys 3. Šturmas maksimaliai gali vykti 5 minučių. Reidai 1. Teisėsauga turi teisę vykdyti reidus.2. Reidus gali vykdyti tiek Policija tiek Aras 3. Reidai gali trukti 10 minučių 5. Reidus galima vykdyti bet kuriuo paros metu 6. Apie reido pradžią ir pabaigą teisėsaugos valdžia privalo paskelbti Nusikalstamos Nusikalstamą susivienijimą sudaro: Fūristai, Kurjeriai ir gaujos. Jų tikslas yra kelti chaosą.Nusikalstamos grupuotės gali organizuoti: grobimus, susišaudymus 1. Kiekvienos nusikalstamos firmos nariai turi teisę dalyvauti gaujų veiksmuose 2. Nusikalstamos firmos gali teikti savo paslaugas bet kada ir bet kur Apiplėšimai 1. Kiekviena nusikalstama firma gali vykdyti apiplėšimus;2. Apiplėšimai vyksta prieš Aras.Policijos firmas; 3. Prieš vykdant apiplėšimą būtina nuotrauka 1 Aras valdžios atstovo kuris nėra afk ir bent 3 darbuotojų ne afk 4. Apiplėšimus galima vykdyti otto cars automobiliu salone 4/k į minute 5. Minimalus laikas pries atsitraukiant 3 minutės maximalus 15 min. 6.Apiplėšimo principas, Pvz. - nusikalstama frakcija nuvyksta į plėšiamą vietą Paskelbe ,kad yra plėšiama otto cars 4/k i min pasibaigus laukui jie turi paskelbti kad atsitrauke i bazę gržyus i bazę apiplesimas laimėtas ir pasimti pinigu turite tiek kiek minučių islaikėte 7. Apiplėsimo pabaiga ir pradžia privaloma skelbti viešai 8. Kiekviena frakcija apiplėšimo metu gali maksimaliai turėti po 1 medika
 15. Svečias

  Perkant masina

  Anketa: 1. Kokia tai klaida:Perkant masina usibugina vaizdas 2. Kaip ją radote:Pirkau masina 3. Aprašykite plačiau:Kai perki masina usmeta toki suda ant ekrano. 4. Foto/Vid:https://imgur.com/a/XEqJ4Kz
 16. Vain_Canon

  Valdžios atstovų neaktyvumas

  VALDŽIOS ATSTOVŲ NEAKTYVUMAS Šioje temoje kiekvienas valdžios atstovas, kuris negalės būti aktyvus ir negalės tinkamai prižiūrėti savo firmos privalės informuoti apie tai užpildydamas anketa esančia apačioje.kitu atvėju direktoriai bus nubausti INFORMACIJA 1. Jeigu direktorius negali būti aktyvus jis privalo užpildyti neaktyvumo anketą 2. Dėl neaktyvumo pranešama, jeigu neaktyvumas trunka ilgiau negu 24 valandas. 3. Jeigu pavaduotojas negali būti aktyvus jis taip pat privalo užpildyti neaktyvumo paraišką šioje temoje 4. Esant neaktyvume ir apsilankius serveryje - neaktyvumas atšaukiamas. 5. Jeigu direktorius išeina į neaktyvumą ilgiau negu trims dienoms privalo susitarti su DP ANKETA 1. Jūsų slapyvardis:2. Jūsų pareigos?:3. Neaktyvumo priežastis?:4. Neaktyvumo laikotarpis?:
 17. Vain_Canon

  Direktoriaus gidas

  Direktoriaus pareigos - nelengvas iššūkis skirtas nekiekvienam Southcities.lt projekto žaidėjui. Buvimas šioje pozicijoje žaidėjui atneša atsakomybių, galių ir pareigų, kurias reikia vertinti ir išnaudoti tinkamai - kaip, sužinosite šioje temoje Direktoriumi tampama šiais būdais; atrankos forume metu; perleidimo po buvusio direktoriaus kadencijos; DP pasiūlymu Pareigos; prižiūrėti savo firmos darbuotojus; didinti savo darbo našumą; komunikuoti su kitais direktoriais dėl įvairių diskusijų; tinkamai atlikti savo pareigas pagal DP taisykles; pasiskirti sau tinkamus žaidėjus į pavaduotojo pareigas. Privilegijos; atitinkami statusai forume bei žaidime; ankstesnės žinios iš vidaus valdžios organų; įvairių veiklų organizavimas atitinkamai nuo atstovaujamos srities. asmenybės savybės, kurios sudaro įvairių žmonių nuomone yra reikiamos direktoriui Pastovumas. Pastovumas žmonėms leidžia atlikti paskirtą darbą neribotą laiką, o tai direktoriams yra didelis pliusas. Ši savybė yra itin puikus būdas kategorizuoti direktorius, kadangi nedaugelis sugeba išlaikyti norą bei minėtąjį pastovumą atlikti savo pareigas ilgą laiko tarpą. Charizma. Charizmatiškas direktorius sugebės užvesti savo darbuotojus, juos motyvuoti pastovų laiką bei pritraukti daug dėmesio savo firmos link. Tokio tipo asmuo bus puikus direktorius, kadangi jis itin įtikinamai kalba prieš dideles auditorijas, sugeba jas paskatinti kuo geriau atlikti savo darbą o ypač - vadovauti savo firmai ir lydėti ją į priekį. Pagarba. Direktoriai mūsų projekte kasdien turi komunikuoti su įvairaus sluoksnio žaidėjais, išklausyti jų nuomones ir tarti paskutinį žodį. Jeigu direktorius neturės pakankamai pagarbos kitiems bei savitvardos, jis nebus tinkamas savo firmai valdyti. Pagarba - tai vienas iš daugiausiai įtakos turinčių bruožų, nuo kurio priklauso darbo tolimesnis likimas. Empatija. Darbuotojai visuomet firmoje jausis gerai, jeigu direktorius su jais bendraus kaip su lygiais. Empatija juos skatins toliau tobulėti, gerins firmos įvaizdį kitų žaidėjų akimis, leis susidaryti puikiems santykiams tarp darbuotojų ir valdžios, o juk firmoje svarbiausia - darbuotojai. Organizuotumas. Geras direktorius turi sugebėti puikiai organizuoti savo firmos ekonomiką, veiklas, bendradarbiavimą su kitomis firmomis, Disciplina. Puikus vadovas privalo susitvarkyti su savimi ir nurodymų neklausančiais darbuotojais. Be disciplinos, darbas negali tęstis ilgą laiką kokybiškai. Ypač svarbu Teisėsaugos/Nusikalstamųjų firmų vadovams.
 18. Svečias

  Serverio Klaidos

  Už šią temą atsakingas Voke Anketa: 1. Kokia tai klaida: 2. Kaip ją radote: 3. Aprašykite plačiau: 4. Foto/Vid:
 19. Wite_Katt

  Diskusijų taisyklės ir informacija.

  Diskusijos laisva tema. Diskusijose negalima diskutuoti apie įžeidžiančius dalykus. Draudžiama platinti pornografiją, N-18 turinį, reklamą. Kurti naują temą. Temos pavadinimas turi sutapti su tuo kas parašyta toje temoje. Draudžiama free-postinti. (kurti neprasmingas temas)
 20. Modifikacijos nuoroda turi veikti ir leisti parsisiųsti. Draudžiama platinti virusus. Modifikacija negali būti įžeidžianti, N-18 ar reklama. Kurti naują temą. Šablonas 1. Modifikacijos apibūdinimas: 2. Modifikacijos nuoroda: 3. Modifikacijos nuotrauka / vaizdo įrašas:
 21. Wite_Katt

  Map darbų taisyklės ir informacija.

  Map darbai privalo būti savo kurti ir nieko neįžeidžiantys. Būtina Map darbo nuotrauka / vaizdo įrašas. Map darbai su reklama, N-18 ar reklama bus trinami. Pasidalindami savo Map darbu, sutinkate, kad jis gali būti panaudotas serveryje. Kurti naują temą. Šablonas 1. Jūsų Map darbo apibūdinimas: 2. Jūsų Map darbo nuotrauka / vaizdo įrašas: 3. Map darbo nuoroda (nebūtina):
 22. Wite_Katt

  Filmukų taisyklės ir informacija.

  Filmukai privalo būti susiję su serveriu ir jo bendruomene, bei kurti jūsų pačių. N-18, įžeidžiantys filmukai ir reklama bus trinami. Kurti naują temą. Šablonas Jūsų filmuko apibūdinimas: Jūsų filmukas (vaizdo medžiaga):
 23. Wite_Katt

  Nuotraukų informacija ir taisyklės.

  Nuotraukos privalo būti susijusios su serveriu ar jo bendruomene, bei darytos jūsų pačių. N-18, įžeidžiančios nuotraukos ir reklamos bus trinamos. Kurti naują temą. Šablonas Jūsų nuotraukos apibūdinimas: Jūsų nuotrauka (vaizdo medžiaga):
 24. Papeikimai ir pagyrimai Pagyrimas-Pranešimas apie gera,pavyzdinga žmogaus elgesį Papeikimas-Pranešimas apie bloga,nepavyzdinga žmogaus elgesį Taisyklių pažeidima Informacija bei taisyklės 1. Norint parašyti papeikimą ar pagyrimą darbuotojui, reikia užpildyti anketa 2. Peikiant asmenį, privalo būti pateikti įrodymai. 3. Vaizdinė medžiaga negali būti padirbta 4. Įrodymai negali būti senesni kaip 12 valandų 5. Rašant papeikimą,pagyrimą darbuotojui,direktoriui,prižiūrėtojui reikia kurti nauja tema Anketos Pagyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis serveryje: 2. Giriamo asmens slapyvardis serveryje: 3. Kodėl giriate šį darbuotoją? Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis serveryje: 2. Peikiamo asmens slapyvardis serveryj: 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: 4. Įrodymai:
 25. Wite_Katt

  GFX informacija ir taisyklės.

  Temas kurti tik susijusias su GFX. Darbai įžeidžiantys ir N-18 bus trinami. Darbai privalo būti tik savo kurti. Kurti naują temą. Šablonas 1. Jūsų darbo apibūdinimas: 2. Darbas (vaizdo medžiaga):
 26. Vain_Canon

  Direktorių-Pavaduotojų Atsistatydimai

  Šioje temoje direktoriai,pavaduotojai galės palikti savo pareigas Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis: 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: 3. Kodėl nusprendėte pasitraukti
 27. Vain_Canon

  Pavaduotojų Paskirimas-Nuėmimas

  Šioje temoje Direktoriai paskirs ar nušalins pavaduotojus DĖMESIO-Atsakingai rinkitės pavaduotojus nes už juos atsakote jūs už jų nusižengimus busite baudžiami ir jūs !!! Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis: 2. Jūsų atstovaujamas darbas: 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis: 4. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotoja ? Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis: 2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis: 3. Nušalinimo priežastys ?
 1. Peržiūrėti daugiau...

×